EN

ماژیک تست کرونا CORONA SUPPLIES

ماژیک تست کرونا CORONA SUPPLIES

ماژیک تست کرونا
  • ماژیک تست کرونا جانبو بیشتر در صنعت تولید فیلم جهت تست انرژی جذبی سطح متریال مورد استفاده قرار میگیرند.

ماژیک تست کرونا جانبو بسته به نوع و جنس متریال های مختلف درجه بندی میشود. با ماژیک تست کرونا در واقع میزان انرژی جزبی سطح را کنترل میکنیم. انرژی آزاد سطحی یا انرژی سطح کمیتی است که اختلال در پیوندهای بین مولکولی هنگام ایجاد یک سطح جدید را توصیف میکند. انرژی جذبی سطح یکی از مهمترین معیارهای چسبندگی مستقیم مرکب ،چسب ،انواع لاک ها و غیره… بر روی سطوح پلاستیکی و فلزی میباشد. و واحد آن mN/m میباشد.

هرچه انرژی سطح یک ماده بالاتر باشد. استحکام باند هر چیزی که با سطح آن سازگار باشد بیشتر خواهد بود. علت انرژی کم سطح ممکن است خاصیت مواد باشد. بعنوان مثال : بسیاری از پلاستیک ها از انرژی سطح بسیار پایینی برخوردار هستند. در این حالت برای اطمینان از چسبندگی مناسب از مواد شیمیائی و یا فرآیند الکتریکی بر روی سطح آن متریال استفاده میشود. از طرف دیگر محتوای روی سطح مانند روغن ،اثرانگشت ، گردوخاک میتواند باعث پائین آوردن انرژی سطح متریال گردد.

به طور کلی حد نرمال برای انرژی سطح 38mN/m میباشد. اگر انرژی سطح کمتر از این مقدار باشد چسبندگی ضعیف خواهد بود و چسبندگی بالاتر از این مقدار بسته به نوع و جنس متریال کافی خواهد بود. بنابراین ضروریست در پروسه تولید قبل از فرآیند چاپ و لمینت و کوتینگ حتما میزان انرژی سطح متریال با ماژیک کرونا و محلول کرونا مناسب تست گردد.

ماژیک های تست کرونا جانبو بسته به نوع و جنس متریال از شماره 36-52 Dyn قابل ارائه میباشد.

اتوماسیون کاوان تامین کننده تجهیزات و لوازم مصرفی صنعت چاپ در ایران میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش اتوماسیون کاوان تمتس بگیرید.

‫2 نظر

  • علی اکبر گفت:

    سلام وقت بخیر
    قیمت ماژیک تست کرونا کد ۳۸ رو لطف بفرمایید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *