EN

روتاری جوینت سری 9000S

روتاری جوینت سری 9000S

 

روتاری جوینت سری 9000S در صنایع مختلف کاربرد دارد.
سیال: بخار
ماکزیمم سرعت: 750 rpm
ماکزیمم دما: 160 °C
ماکزیمم فشار : 17 bar
نوع اتصال: BSPT ، FL ، SSR
سایز اتصال : “4-“21/2
روتاری جوینت سری 9000S
روتاری جوینت سری 9000S - روغن داغ و بخار
روتاری جوینت سری 9000S – بخار و روغن داغ در صنایع مختلف کاربرد دارد.
 • روتاری جوینت سری 9000S روتاری جوینت روغن داغ و بخار میباشد. از این روتاری جوینت در صنایع کاغذ و کارتن ، چاپ ، لاستیک سازی ، چرم سازی برای سیال بخار استفاده میشود. روتاری جوینت یک والو انتقال دهنده سیال (مایعات وگاز) به شکل (سرد و یا گرم ) از یک محیط ثابت به یک محیط گردان می باشد.در قسمتهایی از دستگاه که در حال چرخش میباشد انتقال سیال توسط روتاری جوینت انجام میگردد.

 • اتوماسیون کاوان نماینده رسمی روتوتک در ایران میباشد. خدمات پس از فروش و پشتیبانی تامین قوی باعث شده است. که روتاری جوینت های روتوتک مورد تایید استفاده کنندگان قرار بگیرد. امکان تعمیر مجدد روتاری جوینت نیاز به کیت های تعمیری دارد. کاوان کیت های تعمیری تمامی روتاری جوینت های ارائه شده را همیشه در انبار خود موجود دارد.

  • سیل های آب بندی در روتاری جوینت:

  سیل های مکانیکی جز مهم و اصلی  روتاری جوینت ها به حساب می آیند. از آنجایی که سیل های استفاده شده در روتاری ها اجزای اصلی آنرا تشکیل میدهند. بایستی در ساخت و تولید آن و انتخاب نوع متریال دقت کافی بعمل آید. چرا که بی دقتی در انتخاب متریال مناسب و مرغوب و عدم دقت کافی. در پروسه ساخت آن میتواند عواقب ناخوشایندی در پی داشته باشد.

  روتاری جوینت روغن داغ سری 9000S را میتوانید تا دمای 160 درجه و 750 RPM استفاده نمایید. فشار تحمل این سری روتاری برای بخار 17bar و برای روغن داغ 7bar  میباشد.

  • توصیه مهم برای روغنکاری و نگهداری روتاری جوینت ها:

  تمامی روتاری جوینت های روتوتک_Rototech در پروسه تولید پس از تست های QC روغن کاری و در محیطی تمیز بسته بندی میشوند. با این حال روتاری جوینت ها بنا به دستورالعمل صحیح نصب و استفاده که در داخل جعبه گذاشته شده است. با توجه به شرایط کاری دستگاه و دوره های نگهداری بایستی روغنکاری گردند. استفاده از روغن با کیفیت و تزریق صحیح آن داخل محل تعبیه شده با تجهیزات فشار پایین از اهمیت به سزایی برخوردار است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *