EN

ترنسمیتر (آمپلی فایر) لودسل

ترنسمیتر (آمپلی فایر) لودسل

ویژگیهای ترنسمیتر لودسل منحصر بفرد Re مدل PYXIS به شرح زیر میباشد: 
  • رابط کاربر پسند 
  • قابل نصب تا چهار لودسل 
  • نصب، راه اندازی و کالیبره آسان 
  • قابل استفاده بصورت حلقه بسته و باز 
  • قابل نصب بر روی لودسل های mV و لودسل های mA
  • دارای دو سیگنال استاندارد: 10-0 ولت ، 20-4 میلی آمپر
  • ساخت ایتالیا 
ترنسمیتر لودسل مدل PIXIS
ترنسمیتر لودسل مدل PIXIS
  • معرفی محصول و کاربرد آن در صنعت :

ترنسمیتر لودسل منحصر بفرد Re مدل PYXIS در طیف وسیعی از صنایع مختلف کاربرد دارد. بویژه جهت استفاده در دستگاههای چاپ_لمینت_برش و دستگاهای صنایع بهداشتی و سلولزی.

ترنسمیتر چیست ؟

 ترنسمیتر از ترکیب دو واژه TRANSFER+METER گرفته شده است. یعنی تجهیزی که بتواند یک کمیت فیزیکی را اندازه گیری کرده و آن را به مکانی دورتر مثل اتاق کنترل انتقال دهد. ترنسمیتر می تواند نیوماتیکی و یا الکترونیکی باشد. در هر دو مورد سیگنال ارسالی استاندارد بوده و برای تجهیزاتی که در LOOP کنترل قرار دارند قابل فهم می باشد. در نوع الکترونیکی جریان 20-4 میلی آمپر و یا سیگنال 10-0 ولت و در نوع نیوماتیکی فشار هوای 15-3 bar از سوی TRANSMITTER به کنترلرهای الکترونیکی و نیوماتیکی ارسال می شود. به بیان دیگر ترانسمیتر صنعتی ابزاری است. که برای اندازه گیری کمیت ها و پارامترهای مختلف نظیر دما، فشار، رطوبت، سطح مایعات، فلو، گازهای های محیطی و مواردی از این دست استفاده می گردند. و مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد روی یک زوج سیم ارسال می نمایند. 

ترنسمیتر ایزوله (TRANSMITTER) جهت تبدیل انواع سیگنال های آنالوگ با دقت و کیفیت عالی به کار می رود. ورودی و خروجی کاملا ایزوله در برابر نویز و نوسانات برق و تقویت سیگنال از نکات مهم در ترانسمیتر می باشد. خروجی بدست آمده از ترانسمیترها قابل استفاده در نمایشگرها، سیستم های پی ال سی (PLC) و تمام تجهیزات کنترلی می باشد. و امروزه ترانسمیتر مصرف زیادی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی،چاپ و بسته بندی، فولاد، سیمان، ریخته گری… و بطور کلی هر سیستمی که نیاز به اتوماسیون صنعتی دارد، پیدا نموده است.

کاربرد ترنسمیترها در صنعت :

 سنسورها وترانسمیترها اجزای یک پروسه صنعتی هستند. که کاربردهای فراوانی در پروسه های متنوع دارند. امروزه مصرف زیادی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، چاپ و بسته بندی، فولاد، سیمان، ریخته گری… و بطور کلی هر سیستمی که نیاز به اتوماسیون صنعتی دارد ، پیدا نموده است. کاربرد عمده این قطعات در ارزیابی عملکرد سیستم و ارائه یک فیدبک با مقدار و وضعیت مناسب است . که بدین ترتیب کنترلر سیستم متوجه وضعیت کارکرد آن و چگونگی حالت خروجی خواهد شد .

معرفی ترنسمیتر لودسل PYXIS از برند معروف Re ایتالیا :

 PYXIS یک آمپلی فایر آنالوگ فوق العاده برای انواع لودسل میباشد. این محصول مجهز به پردازنده میکروپروسسور و ظاهری جمع و جور با کاربردی آسان است. این ترنسمیتر درطیف وسیعی از صنایع مختلف میتواند کاربرد داشته باشد. بویژه در ماشین آلات چاپ روتوگراور و فلکسوگراور ،  لمینت ، برش و کوتینگ که از آن برای شناسایی و کنترل کشش فیلم استفاده میگردد. این ترنسمیتر منحصر بفرد از برند معروف Re ایتالیا با منطق دیکودر SW / HW زمان پردازش سیگنال را کاهش میدهد. و به چهار لودسل اجازه میدهد تا به آن متصل گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش کاوان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *