EN

ترمز پنوماتیکی Re

ترمز پنوماتیکی Re

  •  ترمز پنوماتیکی Re چیست و کاربرد آن در صنعت ؟

ترمز پنوماتیکی Re ایتالیا در طیف وسیعی از صنایع مختلف کاربرد دارند. که میتوان به دستگاههای تولید ورق کارتن ،چاپ روتوگراور و فلکسوگراور ،دستگاههای لمینت و کوتینگ و دستگاهای برش و تولید انواع فیلم اشاره کرد.

ترمز پنوماتیکی Re ایتالیا با گشتاور بالا و کنترل دقیق آن در قسمت های بازکن و جمع کن. در ماشین آلات یاد شده کیفیت و راندمان خروجی فرآیند تولید را به مراتب افزایش میدهد.

  • معرفی محصول ترمز بادی Combiflex از برند معروف Re ایتالیا :

 شرکت Re ایتالیا بیش از 45 سال است. که طیف گسترده ای از ترمزهای بادی را به صنایع تبدیلی ارائه می کند. این شرکت در طی این سالها با هزاران برنامه کاربردی و تحقیقات مداوم در مورد مواد بکار رفته در ساخت ترمزها همواره کیفیت محصولات خود را بهبود بخشیده است . 

محدوده ترمزهای بادی Re ایتالیا با برند Combiflex از کوچکترین آن یعنی CX.250 تا بزرگترین CX.500 گشتاورهای بین 160 تا 4620 نیوتن متر و RPM دور در دقیقه حداکثر تا 2500 را تضمین می کنند. علاوه بر این برای افزایش کارایی و بالا بردن راندمان، همه ترمزها بسته به محل کاربرد آنها به فن خنک کننده توربو مجهز میباشند.  

  • عمده مصرف ترمز های بادی در چه صنایعی میباشد؟

ترمز پنوماتیکی یا دیسکی RE ایتالیا در طیف وسیعی از صنایع مختلف کاربرد دارند. بویژه جهت استفاده در دستگاهای چاپ روتوگراور و فلکسوگراور، دستگاهای لمینت و برش ، دستگاهای صنایع بهداشتی و سلولزی و دستگاههای تولید ورق کارتن و کاغذسازی .

اتوماسیون کاوان به عنوان نماینده رسمی شرکت RE ایتالیا در ایران میباشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد فروش تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *