آخرین خبرهای مربوط به چاپ و بسته بندی

مشکلات مکانیسین‌های صنعت چاپ در قاب کتاب گردآوری شد
اسمعیل دمیرچی، یکی از مکانیسین‌های صنعت چاپ و از بنیانگذاران شرکت «پرتو ارتباط» گوشه‌‌ای از مشکلات فراوان این گروه را در کتاب «آرمانهای خاکستر شده» گردآوری کرده است . . . .

تولید ماشین های چاپ رول با تکنولوژی جوهر افشان
شرکت HP که در زمینه تولید چاپگر فعالیت دارد، چهار ماشین چاپ رول و چاپ عریض را راه اندازی کرد . . .

اتاق صنایع استانبول شهرک صنعتی اختصاصی در ایران راه اندازی می کند
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ارتباط با تفاهمنامه ای که با اتاق صنایع استانبول امضا شده است، گفت: برای نخستین بار در کشور یک شهرک صنعتی مستقل توسط سرمایه گذاران خارجی راه اندازی می شود . . . .

source: printnews.ir


کشور های توسعه یافته به چاپ نگرش صنعتی دارند.
برای صادراتی شدن باید هوشمندانه رفتار کنیم و از الگوهای کشور های همجوار بهره بریم. . . .

سایه بسته بندی چینی بر سر سوهان قم
عرضه سوهان قم در بسته‌بندی‌های چینی و ترکیه‌ای و ضعف صنعت بسته‌بندی در قم موضوعی بود که در جلسه این هفته بنیاد قم پژوهی مورد توجه قرار گرفت . . . .

استفاده از تکنولوژی MRF در انواع بسته بندی انعطاف پذیر
ماری موهان سردبیر ارشد Packaging world در خصوص استفاده از تکنولوژی MRF در انواع بسته بندی گفت: استفاده از تکنولوژی خودکار MRF موجب بهینه سازی در صنعت بسته بندی پلاستیک های انعطاف پذیر می شود. . . .

source: printnews.ir


ساخت فوری صندلی با چاپگرها سه‌بعدی
در حالی که تمامی چاپگرهای سه بعدی موجود محصولات خود را در قالب قطعات مجزا و به صورت لایه لایه و منقطع تولید می کنند، چاپگر سه بعدی رباتیکی ابداع شده که محصول نهایی یکسره عرضه می کند. . . .

گوشت و استخوان هم چاپی شدند
محققان شرکت بایوباتز با رونمایی از چاپگر سه‌بعدی زیستی مدعی شدند که در آینده نزدیک شرایط لازم برای چاپ بافت‌های مختلف بدن مثل کلیه و کبد با تنها فشار یک کلید ممکن خواهد شد. و همچنین چاپگر بایوبات دو با قیمت 40 هزار دلار تا پایان سال میلادی جاری به بازار عرضه خواهد شد. . . .

ساخت چاپگر لیزری که بدون جوهر، رنگ می‌سازد
محققان با بررسی سطوح رنگ‌ساز در حشرات دریافتند که رنگدانه‌ها بر خلاف انتظار دارای رنگ نیستند بلکه در سطوح رنگی ساختارهایی وجود دارد که بر اساس شکل و زاویه مشخص نور خورشید را با رنگ مورد نظر منعکس می‌کنند. . . .

source: ipina.ir


Subscribe

Be the first to know about the new templates.